NAISTEN SALIBANDYTILASTOT 1991-2019

latest data update Monday, Sep 17 2018 05:03

etusivu pelaajat ura kausi joukkueet ennätys mitalit

runkosarjapudotuspelit

Huom. ottelut ja pisteet ovat pelaajien yhteenlasketut määrät, eivät joukkueen.

JoukkueOMSPJ
1.Classic32688828151697557
2.SB-Pro1846500467967241
3.NST2227427375802343
4.Erä III2083425377802292
5.PSS1276211191402177
6.VFT1042204179383205
7.Tiikerit911179162341149
8.Happee1182178146324188
9.Oilers1113161143304186
10.Josba982127105232228
11.OLS659120106226110
12.HIFK79912297219169
13.SSV489787114960
14.TPS404665512171
15.Koovee477615411568
16.SBS Rupu199575210928
17.SPV17442367852
18.SSRA23441327326
19.M-Team19231306124
20.EräViikingit15828275545
21.Erä I17832215385
22.Pelipeikot17617133024
23.KKV12617133030
24.SB Vantaa10815122716
25.KeNo68971612
26.FBC Turku3377142
27.TuuU58661212
28.Papas4954912
29.TuNMKY4054922
30.HoHi293256
31.S.C. Top342244
32.NGD342136

feedback