NAISTEN SALIBANDYTILASTOT 1991-2018

latest data update Saturday, Apr 14 2018 16:25

etusivu pelaajat ura kausi joukkueet ennätys mitalit

runkosarjapudotuspelit

Huom. ottelut ja pisteet ovat pelaajien yhteenlasketut määrät, eivät joukkueen.

JoukkueOMSPJ
1.BET226684411230
2.Classic77352917267055871357
3.Crackers4016662128113
4.Erä I1766387292679334
5.Erä II1878278204482429
6.Erä III79742266204243081291
7.EräViikingit765204186390126
8.FBC Turku1441174134308404
9.HIFK1988459394853371
10.Happee94541800154133411768
11.HoHi63010581186249
12.Idän Traktor1407170129299332
13.Indians808113103216128
14.JoKa4106854122125
15.JoYUS23824133730
16.Josba4875104186919101023
17.KKV1319219171390278
18.KeNo1488305244549411
19.Koovee4941112210002122890
20.KorsKa6298473157149
21.M-Team2386469417886563
22.ManU1025172136308297
23.Merikoski SBT1097188145333241
24.NGD1090161110271278
25.NST62891576140929851052
26.O2-Jyväskylä1133180150330223
27.OLS25076155391154460
28.Oilers505710328851917892
29.PE Åland7537864142169
30.PSS486811079852092696
31.Paksu Bertta81812593218254
32.Papas799154132286104
33.Pelipeikot1079197160357165
34.Playgirls36248439179
35.Pöllöt359443882152
36.S.C. Blues54810672178100
37.S.C. Top1089159121280345
38.SB Vantaa2736474404878389
39.SB-Pro5406190217333635892
40.SBS Rupu1354376321697298
41.SPV2286406362768496
42.SSRA75021719341069
43.SSV2188415355770465
44.SaPa73914792239130
45.Sheriffs343433780128
46.Steelers38149439265
47.Steelers JSB423726413654
48.TPS35099158121727654
49.Team Visa383483785121
50.Tiikerit34608417571598553
51.Top Gun259634110441
52.TuNMKY1256239181420384
53.TuuU838153135288198
54.VFT32317185921310808
55.m/s ICS991186126312342
56.ÅIF32746398564

feedback