NAISTEN SALIBANDYTILASTOT 1991-2018

latest data update Thursday, Nov 23 2017 08:51

etusivu pelaajat ura kausi joukkueet ennätys mitalit

runkosarjapudotuspelit

Huom. ottelut ja pisteet ovat pelaajien yhteenlasketut määrät, eivät joukkueen.

JoukkueOMSPJ
1.Classic75662834259554291343
2.Erä III79742266204243081291
3.SB-Pro5215183016663496861
4.Happee94541800154133411768
5.NST60731532137029021024
6.Koovee475910579421999874
7.PSS469210569431999684
8.Oilers505710328851917892
9.Josba4875104186919101023
10.TPS33148597611620581
11.Tiikerit34608417571598553
12.VFT32317185921310808
13.OLS25076155391154460
14.M-Team2386469417886563
15.SB Vantaa2736474404878389
16.HIFK1988459394853371
17.SSV2188415355770465
18.SPV2286406362768496
19.SBS Rupu1354376321697298
20.Erä I1766387292679334
21.KeNo1488305244549411
22.Erä II1878278204482429
23.TuNMKY1256239181420384
24.KKV1319219171390278
25.Pelipeikot1079197160357165
26.Merikoski SBT1097188145333241
27.SSRA58417715633357
28.m/s ICS991186126312342
29.FBC Turku1441174134308404
30.ManU1025172136308297
31.Idän Traktor1407170129299332
32.EräViikingit574155141296101
33.TuuU838153135288198
34.Papas799154132286104
35.O2-Jyväskylä954156129285189
36.S.C. Top1089159121280345
37.NGD1090161110271278
38.SaPa73914792239130
39.Paksu Bertta81812593218254
40.Indians808113103216128
41.HoHi63010581186249
42.S.C. Blues54810672178100
43.KorsKa6298473157149
44.PE Åland7537864142169
45.Steelers JSB423726413654
46.Crackers4016662128113
47.JoKa4106854122125
48.BET226684411230
49.Top Gun259634110441
50.Steelers38149439265
51.Playgirls36248439179
52.Team Visa383483785121
53.Pöllöt359443882152
54.Sheriffs343433780128
55.ÅIF15221204128
56.JoYUS23824133730

feedback