NAISTEN SALIBANDYTILASTOT 1991-2019

latest data update Monday, Sep 24 2018 09:06

etusivu pelaajat ura kausi joukkueet ennätys mitalit

runkosarjapudotuspelit

Huom. ottelut ja pisteet ovat pelaajien yhteenlasketut määrät, eivät joukkueen.

JoukkueOMSPJ
1.Classic77552920267355931359
2.Erä III79742266204243081291
3.SB-Pro5425191017413651896
4.Happee94541800154133411768
5.NST63061579141229911056
6.Koovee4971113410112145892
7.PSS488811139892102698
8.Oilers505710328851917892
9.Josba4875104186919101023
10.TPS35239198161735654
11.Tiikerit34608417571598553
12.VFT32317185921310808
13.OLS25076155391154460
14.M-Team2386469417886563
15.SB Vantaa2736474404878389
16.HIFK1988459394853371
17.SSV2188415355770465
18.SPV2286406362768496
19.SBS Rupu1354376321697298
20.Erä I1766387292679334
21.KeNo1488305244549411
22.Erä II1878278204482429
23.SSRA77022420042469
24.TuNMKY1256239181420384
25.EräViikingit825216195411132
26.KKV1319219171390278
27.Pelipeikot1079197160357165
28.Merikoski SBT1097188145333241
29.O2-Jyväskylä1133180150330223
30.m/s ICS991186126312342
31.FBC Turku1441174134308404
32.ManU1025172136308297
33.Idän Traktor1407170129299332
34.TuuU838153135288198
35.Papas799154132286104
36.S.C. Top1089159121280345
37.NGD1090161110271278
38.SaPa73914792239130
39.Paksu Bertta81812593218254
40.Indians808113103216128
41.HoHi63010581186249
42.S.C. Blues54810672178100
43.KorsKa6298473157149
44.PE Åland7537864142169
45.Steelers JSB423726413654
46.Crackers4016662128113
47.JoKa4106854122125
48.BET226684411230
49.Top Gun259634110441
50.Steelers38149439265
51.Playgirls36248439179
52.ÅIF34248408866
53.Team Visa383483785121
54.Pöllöt359443882152
55.Sheriffs343433780128
56.JoYUS23824133730
57.Pelicans SB401211239

feedback